Search form

Лука 11:52

52Тешко вам, законици, оти го зедовте клучот на познанието; самите не влеговте, а и на оние што сакаат да влезат, им попречивте.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index