Search form

Лука 11:54

54Го демнеа, сакајќи да уловат нешто од Неговата уста, за да Го обвинат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index