Search form

Лука 11:7

7а оној однатре да му одговори и рече: – не обеспокојувај ме; портата е веќе затворена и децата се со мене во постела; не можам да станам да ти дадам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index