Search form

Лука 11:8

8Ама ви велам, макар и да не стане да му даде затоа, што му е пријател, но ќе стане поради неговото настојување и ќе му даде колку што му треба.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index