Search form

Лука 11:9

(Зачало 56)

9И Јас ви кажувам: – Сакајте и ќе ви се даде; барајте и ќе најдете; чукајте и ќе ви се отвори.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index