Search form

Лука 12:11

11А кога ќе ве одведат во синагогите и пред властите и началствата, не грижете се како или што ќе одговорите, или што ќе кажете;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index