Search form

Лука 12:12

12зашто, Светиот Дух ќе ве научи, во истиот час, што треба да кажете.

Крај на петокот и на светителот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index