Search form

Лука 12:13

(Зачало 65)

13И екој, пак, од народот Му рече: – Учителе, кажи му на мојот брат да го раздели со мене наслед ството.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index