Search form

Лука 12:15

15Па им кажа: – Гледајте и пазете се од лакомство, оти животот на човека не зависи од изобилието на неговиот имот.

Изостави во понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index