Search form

Лука 12:16

(Зачало 66)

16Аим кажа парабола и рече: – На некој богат човек нивата му беше родила многу;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index