Search form

Лука 12:17

17и мислеше во себе, велејќи: што да направам? Немам во што да ги соберам плодовите свои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index