Search form

Лука 12:2

(Зачало 63)

2Нема ништо сокриено, а да не се открие, ниту тајно – што не ќе се узнае;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index