Search form

Лука 12:20

20Но, Бог му рече: – Безумниче, ноќеска ќе ти ја побарам душата твоја; тоа што си го подготвил, кому ќе му остане?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index