Search form

Лука 12:21

21Така бива со оној што собира добра за себе, а не се богати во Бога.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index