Search form

Лука 12:24

24Погледајте ги гавраните дека ниту сеат, ниту жнеат; тие немаат скривници, ниту амбари и Бог ги храни; а колку сте поскапи вие од птиците?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index