Search form

Лука 12:25

25Па и кој од вас, грижејќи се, може да му додаде еден лакот на својот раст?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index