Search form

Лука 12:26

26И така, кога ни најмалото нешто не можете да го направите, зошто се грижите за другото?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index