Search form

Лука 12:29

29Па затоа и вие, не барајте што ќе јадете или што ќе пиете; и не загрижувајте се.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index