Search form

Лука 12:30

30Сето тоа го бараат и незнабошците на овој свет; а вашиот Отец знае, дека тоа ви е потребно.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index