Search form

Лука 12:31

31Но, барајте го царството Божјо, и сето тоа ќе ви се придаде.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index