Search form

Лука 12:32

(Зачало 67)

32Не бој се, мало стадо! Зашто волјата на вашиот Отец е вам да ви го даде царството.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index