Search form

Лука 12:33

33Продајте си ги имотите ваши и давајте милостина! Подгответе си ќесиња што нема да изветвеат, неисцрпно сокровиште на небото, каде што крадец не се приближува и коешто молец не го јаде;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index