Search form

Лука 12:34

34зашто, каде што е сокровиштето ваше, таму ќе биде и срцето ваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index