Search form

Лука 12:36

36Тогаш и вие ќе личите на оние луѓе, коишто го чекаат својот господар да се врати од свадба, за да му отворат веднаш, штом ќе дојде и почука.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index