Search form

Лука 12:39

39Знајте го и тоа, ако домаќинот на куќата знаеше во кој час ќе дојде крадецот, тој ќе седеше буден и немаше да дозволи да му ја поткопаат куќата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index