Search form

Лука 12:4

4А вам, на Моите пријатели, ви велам: Не бојте се од оние што го убиваат телото и потоа не можат ништо повеќе да направат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index