Search form

Лука 12:40

40И вие, значи, бидете готови! Зашто, во кој час не мислите, ќе дојде Синот Човечки.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index