Search form

Лука 12:41

41А Петар Му рече: – Господи, за нас ли ја кажуваш оваа парабола, или за сите?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index