Search form

Лука 12:43

43Блазе на тој слуга, чијшто господар, кога ќе дојде, ќе го затече така да постапува;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index