Search form

Лука 12:45

45Ако, пак, тој слуга рече во срцето свое: – нема скоро да дојде мојот господар, па почне да ги бие слугите и слугинките, да јаде и пие и да се опива,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index