Search form

Лука 12:46

46господарот на тој слуга ќе дојде во ден, во којшто не очекувал, и во час што не го знаел, па ќе го оддели и срамни со неверните.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index