Search form

Лука 12:47

47А оној слуга, што ја знае волјата на својот господар и не се подготвил и не постапил според волјата негова, ќе биде многу биен;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index