Search form

Лука 12:49

49Јас дојдов да донесам оган на земјата и колку би сакал веќе да беше се разгорел.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index