Search form

Лука 12:5

5но, ќе ви кажам од кого да се боите: Бојте се од Оној, Којшто, по убивањето, има власт да фрли во пеколот; да, ви велам, од Него бојте се!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index