Search form

Лука 12:50

50Со крштение треба да се крстам и колку Ми е мачно додека не се сврши тоа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index