Search form

Лука 12:52

52оти отсега, петмина во една куќа ќе бидат разделени: тројца против двајца и двајца против тројца;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index