Search form

Лука 12:59

59Тебе ти велам, оттаму нема да излезеш, додека не ја дадеш и последната пара.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index