Search form

Лука 12:6

6Зар не се продаваат пет врапчиња за два пенеза? И ниедно од нив не е заборавено од Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index