Search form

Лука 12:7

7А вам и влакната на главата ви се изброени. Па така, не бојте се: од многу врапчиња вие сте поскапи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index