Search form

Лука 12:9

9а кој ќе се одрече од Мене пред луѓето, и тој ќе биде одречен пред Божјите ангели.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index