Search form

Лука 13:1

ГЛАВА 13

(Зачало 70)

1Во тоа време, дојдоа некои и Му кажаа за Галилејците, чијашто крв Пилат ја смешал со нивните жртви.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index