Search form

Лука 13:11

11И ете, една жена имаше слаб дух осумнаесет години; беше згрчена и не можеше да се исправи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index