Search form

Лука 13:12

12Штом ја виде Исус, ја повика и ѝ рече: – Жено, се ослободуваш од болеста своја!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index