Search form

Лука 13:13

13И ги стави рацете Свои врз неа; и таа веднаш стана и Го славеше Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index