Search form

Лука 13:18

(Зачало 72)

18А Он рече: – На што личи царството Божјо и со што да го споредам?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index