Search form

Лука 13:2

2Исус им одговори и рече: – Мислите ли дека тие Галилејци беа најгрешни од сите Галилејци, та така што пострадаа?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index