Search form

Лука 13:21

21Тоа прилега на квас што го зеде жена и го постави во три мери брашно, додека скисне сето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index