Search form

Лука 13:22

22И проаѓаше преку градови и села и поучуваше, патувајќи кон Ерусалим.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index