Search form

Лука 13:23

23Некој, пак, Му рече: – Господи, малку ли се оние што ќе се спасат? А Он рече:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index