Search form

Лука 13:26

26Тогаш ќе почнете да зборувате: ние јадевме пред Тебе и пивме; и по нашите улици Ти поучуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index